ماهیان زینتی

پست های مرتبط

پرورش ماهی در قفس ظرفیت ویژه و راهکاری موثر در تامین امنیت غذایی است. موضوعی که در نشست امروز کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس و محیط زیست مجلس مطرح شد. بررسی مسائل و مشکلات پرورش ماهی در قفس موضوع این نشست بود که با حضور برخی از مسئولین و رئیس سازمان شیلات کشور همراه بود.

دکتر سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی در این نشست چنین عنوان کرد که: با وجود مرز‌ها و ظرفیت‌های آبی کشور، پرورش ماهی در قفس می‌تواند یکی از راه‌کارهای موثر در تامین امنیت غذایی با توجه به شرایط موجود باشد. در حال حاضر کشور نروژ با پرورش ۴ میلیون تن ماهی در قفس سالانه بیش از ۳۰ میلیارد دلار درآمد دارد، عنوان کرد: درآمد ۳۰ میلیارد دلاری کشور نروژ را باید با درآمد ۵۰میلیارد دلاری ایران حاصل از صادرات نفت مقایسه کرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در زمینه پرورش ماهی در قفس با لحاظ شرایط محیط زیستی و رفع مشکلات این صنعت گام برداریم و اشتغال مناسبی در این حوزه داشته باشیم.

سه شنبه ۱۴ مردادماه ۱۳۹۹

منبع: خبرگزاری خانه ملت

پست های گذشته

نظر ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

اخبار محبوب

روایت اقتصاددانان از آثار جبران‌ناپذیر حذف ارز ۴۲۰۰ از بودجه ۱۴۰۰

همه اقتصاددانان بر رانت و فساد آن صحه گذاشته اما اغلب آنها می‌گویند حذف آن و با رسیدن دلار به نرخ ۱۷هزار و ۵۰۰تومان...

جهاد با تشکل‌ها درباره نرخ گندم توافق کرد/ خاوازی بدنبال تائید روحانی

شنیده‌ها حاکی از آن است که تشکل‌های بخش کشاورزی با وزارت جهادکشاورزی درباره نرخ جدید خرید تضمینی گندم به توافق رسیده اند و قرار...

۴۰ هزار میلیارد تومان منابع مالی برای خرید تضمینی امسال اختصاص یافت

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: برای خرید تضمینی گندم سال جاری ۴۰ هزار میلیارد تومان منابع مالی پیش بینی شده که...