مجوز حمل دریایی محصولات کشاورزی جنوب کرمان

پست های مرتبط

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان با اعلام خبر اخذ و صدور مجوز حمل محصولات کشاورزی جنوب کرمان توسط کشتی از مبدا بندر امیرآباد به بنادر آکتایو در کشور روسیه و کوریک در کشور قزاقستان، از صادرکنندگان منطقه خواست جهت استفاده از ظرفیت ایجاد شده استفاده کنند.

مسعود جمیلی راه برون رفت از کاهش قیمت محصولات کشاورزی که بدلیل عدم پرداخت کرایه حمل ناوگان، این صنعت را هم دچار چالش می کند، افزایش صادرات عنوان کرد و افزود: با زیرساخت‌های ایجاد شده توسط این اداره کل امیدواریم در روز‌ها و سال‌های پیشرو با تشکیل تیم‌های تخصصی صادراتی شاهد این تحول عظیم در منطقه باشیم.

مسعود جمیلی با اعلام آمادگی برای همکاری با فعالین این بخش افخاطر نشان کرد: بیش از ۹۵درصد ناوگان ورودی به منطقه غیر بومی می باشد که در ماه‌های فروردین و اردیبهشت رتبه اول کشور را با جذب ببش از ۴۰درصد از ناوگان کل کشور که فابلیت حمل تربار را دارد به خود اختصاص می دهد.

وی یادآور شد: در صورتیکه فرایند بازاریابی توسط متولیان امر در چرخه تولید به درستی مدیریت نشود تبعات عدم پرداخت کرایه، عدم تخلیه بار و و در نتیجه کاهش انگیزه ورود ناوگان به منطقه و به تبع آن شاهد افزایش کرایه حمل خواهیم بود.

پست های گذشته

نظر ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

اخبار محبوب

سهم صد درصدی مرغ لاین آرین از بازار

اختصاص کامل بودجه ردیف سهم مرغ لاین آرین را از بازار مرغ ۱۴۰۰ صدرصدی خواهد کرد. تصمیمی که در نشست امروز صبح کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس با...

۶۸ هزار تن پیاز کشاورزان هرمزگان و جنوب کرمان خریداری شد

رامین گیلانشاهی از خرید تضمینی ۶۸ هزار تن پیاز برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: در سال‌های گذشته خرید توافقی محصولات...

خبرنامه نهال – شماره ۶

بولتن خبری رصد محیطی، اخبار، دانش، فناوری و اقتصاد برای دانلود خبرنامه اینجا کلیک کنید.