قیمت جوجه یک روزه ماهانه تعیین شود

پست های مرتبط

ررسی امکان تعیین قیمت تخم‌مرغ و جوجه یک روزه به صورت ماهانه موضوع نشست امروز (سه شنبه 21 مردادماه) کمیسیون کشاورزی با نمایندگانی از وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بود.

در این نشست، سید جواد ساداتی نژاد ریاست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با اشاره به اینکه  در نشست امروز مقرر شد در سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کارگروهی تشکیل و قیمت تخم مرغ و جوجه یک روزه را به صورت ماهانه تعیین کند، ادامه داد: قیمت تخم‌مرغ و جوجه یک روزه در کشوری مانند ترکیه به صورت هفتگی تعیین می‌شود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با اشاره به شرایط خاص کشور، توضیح داد: کارگروه تعیین قیمت تخم‌مرغ و جوجه یک‌روزه با حضور سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی، بخش خصوصی اصلی مرتبط با حوزه و در صورت نیاز نماینده بازرسی تعزیرات می‌توانند کمک کنند و نرخ مصوب شده توسط این کارگروه می‌‌تواند معیار ستاد تنظیم بازار باشد و از آشفتگی در این زمینه جلوگیری کند.

دکتر ساداتی نژاد با تاکید بر اینکه بخش‌های دولتی در تعیین قیمت محصولات نباید دچار دوگانگی باشند، عنوان کرد: تعیین قیمت تخم‌مرغ و جوجه یک روزه به صورت ماهانه و توسط کارگروهی خاص به نفع تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است. قیمت‌های تعیین شده در بازار ثابت نیستند و متوسط نرخ‌های مشخص شده در هر ماه قابل قبول است.

سه شنبه 21 مرداد 1399

منبع: خبرگزاری خانه ملت

پست های گذشته

نظر ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

اخبار محبوب

تأمین مرغ مورد نیاز مردم با نرخ مصوب/ فروش مرغ قطعه‌بندی امروز از سر گرفته می‌شود

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که مردم نگران تأمین مرغ با نرخ مصوب نباشند گفت: مصوب شده است از فردا...

اختصاص ارز ۴۲۰۰ به محصولات غیراستراتژیک

واردات ذرت با ارز ۴۲۰۰ تومانی و تزریق به واحدهای تولیدی که محصول آنها نه استراتژیک است و نه شامل قیمت گذاری می باشد...

خبرنامه نهال – شماره ۶

بولتن خبری رصد محیطی، اخبار، دانش، فناوری و اقتصاد برای دانلود خبرنامه اینجا کلیک کنید.